home sitemap mail
krajowe forum chłodnictwa

Klimatyzacja

Mamy przyjemność zaoferować Państwu swoje usługi w zakresie: projektu, dostawy, montażu i serwisu od prostych urządzeń klimatyzacyjnych aż po rozbudowane systemy zaawansowane technologicznie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i aprobaty techniczne oraz atesty higieniczne. W ofercie asortymentowej posiadamy urządzenia renomowanych marek, takich jak : LG, GREE, FUJIAIRE, AUX. Wszystkie systemy niezależnie od marek i modelu cechuje wysoka wydajność oraz nieprzeciętna żywotność.

Jednocześnie pragniemy zapewnić Państwa że spośród wielu marek urządzeń klimatyzacyjnych występujących w Polsce wyselekcjonowaliśmy tylko te najlepsze pod kątem jakości i ceny. Dodatkowo posiadamy umowy z dostawcami gwarantujące pełny dostęp do magazynów z częściami wymiennymi na zaoferowane Państwu klimatyzatory.
W większości przypadków posiadamy autoryzację (sprzedawcy i serwisu) na proponowane urządzenia co oznacza że wszelkie problemy techniczne lub sama opieka nad urządzeniami załatwiana jest za pomocą jednego kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą.

Nasza firma posiada 20-letnie doświadczenie w branży chłodniczo-klimatyzacyjnej. Oferujemy montaż, naprawę, serwis oraz doradztwo zarówno klientom indywidualnym, firmom, jak i placówkom publicznym. Głównie działamy na terenie miast Kościan, Leszno i okolic.

Chłodnictwo Klimatyzacja                   Siedziba firmy:
Paweł Hohensee                                      ul. Chłapowskiego 15
                                                                    64-000 Kościan

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 95                                       Tel. 609 45 51 46
64-000 Kościan                         
                 Tel. 601 77 19 42